P7 Letovice - hodnocení

10.12.2017 P7 - 3. kolo

Dne 10. 12. 2017 jsme se vydaly opět do Letovic na 3. kolo poháru 7. tříd s 11 hráčkami. Po zmatcích s hřišti na začátku turnaje jsme hrály první zápas s Újezdem u Brna. Zápas byl dost jednoznačný pro naše holky, i když nás některé jejich hráčky potrápily především na příjmu. S takovým soupeřem očekáváme, že budeme tvořit vlastní hru. Další zápas jsme nastoupily proti KP Brno. Hráčky nás upodávaly z 6m. Bohužel jsme měly opět problém s přihrávkou a nedokázaly jsme míče letící na zadní čáru přihrávat. Jestliže jsme přihrály dokázaly jsme tvořit vlastní hru a útočit. Poslední zápas proti Letovicím byl ze začátku nervozní. Nakonec jsme ale velkým rozdílem vyhrály oba sety.

Lea G. - Lea je naší jistotou na přihrávce, dokázala týmu pomoci na podání. Výborný pohyb v poli. Potřeba zapracovat na míčích letících za nás, které musíme rychle odcouvat, a mluvit nahlas.

Nikča Z. - Další jistota na přihrávce, kvalitní výkon jak na nahrávce tak i na útoku. Může na sebe vzít i více odpovědnosti za tým. Na náhře se nebát promluvit. Obětavá v poli, někdy nám chybí soustředěnost.

Julča O. - Přihrávku tlačit do výšky, chválím, že se začínáš tlačit do každého druhého míče, i když občas se příliš dlouho rozmýšlíš. Dobrý výkon i na podání.

Lucka U. - Nahrávka nám lítá příliš od sítě. Přihrávku potřeba zpřesnit na nahračku - zastavit se pod míčem. Chválím za odvedený výkon na útoku.

Lucka R. - Neustále trochu zmatkujeme, ale už zvládáme pohyb na bloku (i když občas se zapomene ;)), a máme několik úspěšných zablokovaných míčů. Přihrávka je zatím nejistá a nízká - je potřeba tlačit míč do výšky.

Verča P. - Druhý? šestkový turnaj. Potřeba sbírat zkušenosti a odehrát x míčů. V klidu se dostávat pod míče a nemáchat rukama. Nebýt špatná z jednoho zkaženého míče a soustředit se na další. Chválím za vrchní servis a útok.

Barča D. - jistota na servisu. Nenechej si sahat do náhry. Pořádně na holky zakřič a běž zahrát míč. Posuzuj, kdy jsi lépe postavenou hráčkou a máš jednodušší zahrát míč k soupeři.

Míša P. - Na bloku se pohybujeme s míčem a jsi schopná správně načasovat blok. Pak má přijít odstoupení, netlač se do míčů nahravaček, abys mohla útočit. Vrchní servis zatím lítá nepřesně (potřeba si správně nahodit míč).

Linda N.- Stejně jako Míša, dokáže zablokovat. V poli nám trochu chybí pohyb a průbojnost, zařvi a zahraj míč kolem sebe. Na přihrávce pokrč kolena a nepředkláněj se.

Nikča T. - Energie na hřišti, někdy soustředěná na jiné věci než je hra. Náhry máme příliš nízké. Snaž se přihrávku tlačit na nahravačku (vytoč se). Chválím za výkon na smeči - překvapila jsi nás. ;).

Anička M. - S tvoji výškou se musí blokovat samo, jen je potřeba se včas dostat k míči. Jistota na servisu. Stejně jako Míša, snažit se po bloku ustoupit a jít útočit. Chválím za pomoc nahravačkám.

Celkově chválím holky za předvedený výkon. Chápeme postavení a začínáme hrát i volejbal ;). Nedávejte se přednost a snažte si co nejvíc pomoci.