O nás

Sportovní činnost byla zahájena v roce 1990 při DDM JUNIOR. Registrace TJ JUNIOR Brno na MV byla provedena 9.11.1992.
Počáteční léta byla věnována cyklistice mládeže. S potěšením můžeme konstatovat, že z některých členů se stali medailisté z mistrovství republiky a členové reprezentace.
TJ JUNIOR Brno byla v devadesátých letech spolupořadatelem oblíbených Silvestrovských pochodů v Brně - Líšni.
V současné době je prioritou dívčí
volejbal.

TJ JUNIOR Brno, z.s. je členem Brněnského tělovýchovného sdružení (BTS; www.BTS.cz) a tím i členem ČUS.  Sportovní činnost je řízena Českým volejbalovým svazem (ČVS; www.cvf.cz) dle výkonnosti jednotlivých družstev - republikově nebo na úrovni Jihomoravského kraje.

Reprezentují nás ženy a dívky v různých věkových kategoriích:

Ženy: